HOME ZAŁATW ŚLUB

Ślub

To piękna uroczystość, podczas której zawierzasz swoje życie nie tylko Bogu, ale także ukochanej osobie. Gromadzi ona Twoich bliskich oraz przyjaciół, a także jest podziękowaniem za dojrzałość – Twoją i Twojej drugiej połówki. W końcu w dniu ślubu stajecie się jednym ciałem!

Chcemy być z Tobą podczas załatwiania formalności i służyć Ci pomocą podczas przygotowania uroczystości i Mszy Świętej. Jeżeli oboje jesteście osobami wierzącymi – świetnie! Jeżeli jednak jedno z Was jest niewierzące lub innego wyznania – nic straconego! Również możecie zawrzeć małżeństwo w naszym kościele.

Mieszkacie razem? Możecie wziąć ślub w naszym kościele. Będziemy zaszczyceni, mogąc pomóc Wam w rozpoczęciu nowego etapu!

Nie macie bierzmowania? Możecie wziąć ślub w naszym kościele. Choć Bierzmowanie jest sakramentem dojrzałości, nie jest wymagane podczas małżeństwa. Choć może ślub poprowadzi Wasze drogi tak, że zdecydujecie się przyjąć do serca dary Ducha Świętego!

Na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości z chęcią odpowiemy! Zadzwoń, napisz lub umów się na spotkanie!