HOME KOLĘDA

Kolęda

Kolęda, czyli odwiedziny duszpasterskie po Bożym Narodzeniu to czas, kiedy parafianie mogą spotkać się z księdzem i porozmawiać. Ponieważ na Łacinie od pierwszego dnia budujemy wspólnotę przez poznawanie się i tworzenie prawdziwych relacji, nie będziemy robić kolędy w tradycyjnej formie.

Jeśli jednak zależy wam na spotkaniu z księdzem, będzie można takie spotkanie umówić na naszej stronie internetowej. Jeśli macie ochotę, ksiądz odwiedzi was w mieszkaniu.

Nie trzeba go jednak gruntownie sprzątać, kłaść na stół białego obrusa ani przygotowywać zeszytów do religii. Chcemy was spotkać w waszej codzienności i nie robić wam dodatkowego problemu. Jeżeli tak wam wygodniej, możecie spotkać się z księdzem w kaplicy.