HOME POZNAJ

Ksiądz Radek Rakowskiproboszcz parafii

Lubi jeździć na rowerze i rozmawiać z ludźmi. Trudno go zdenerwować, za to łatwo... wzruszyć. Na Łacinie chce zbudować wspólnotę, która będzie odpowiadała na prawdziwe potrzeby i pragnienia mieszkańców. Ostatnie lata spędził jako duszpasterz akademicki w poznańskiej parafii pw. św. Stanisława Kostki.

Dominika Iwasiutamenedżerka parafii

Dba o porządek i pilnuje terminów – choć grafik parafii jest napięty, Dominika zawsze znajdzie w nim czas dla Ciebie! Ma wielkie serce, lubi pracę z dziećmi oraz muzykę. Duchowo ukształtowana w Ruchu Światło-Życie, pragnie stworzyć na Łacinie przestrzeń, w której każda osoba będzie się rozwijać duchowo.

Kuba Krausesłużba muzyczna

Mąż Ani i tata Emilii oraz Kaliny. Z zawodu księgowy i trener wokalny, ale tylko to drugie jest jego prawdziwą pasją. Marzy o kościele, w którym wszyscy śpiewem uwielbiają Boga i jest przekonany, że tak będzie w niebie... i na Łacinie! W wolnych chwilach biega i gra w planszówki.