HOME WESPRZYJ

Duchowo

powierzając nas Bogu w modlitwie. Poproś o Ducha Świętego dla nas, żebyśmy jak najlepiej służyli naszej społeczności. Możesz również powiedzieć Bogu o każdej sprawie, jaka jest związana z parafią, bo On obiecał, że wysłucha naszych modlitw (Ewangelia Św. Mateusza 7,7: "Proście, a będzie wam dane.").

W konkretnym dziele

takim jak wyposażenie kaplicy, wsparcie techniczne służby muzycznej czy podejmowane przez nas inicjatywy społeczne. Umów się z nami! Spotkamy się i porozmawiamy, jak możesz nam pomóc.

Finansowo

Kościół funkcjonuje w codziennym świecie, zgodnie z jego regułami: płacimy za czynsz, za media, robimy zakupy, podejmujemy inwestycje oraz wynagradzamy naszych pracowników. Możesz dokonać wpłaty na konto (nr w zakładce kontakt), a także kartą lub gotówką podczas Mszy Św. Polecamy ustawienie polecenia przelewu, który będzie realizowany automatycznie z częstotliwością, jaką wybierzesz.

Numer konta:
Parafia Imienia Jezus